עדשות מגע אקופארם - ecopharm
התחבר | משתמש חדש | אורח/ת
0 איקון התחברות למערכת
                ראשי   יצירת קשר   מדיניות משלוחים   תנאי שימוש   החזרות וביטולים 

עדשות מגע

ראשי >אופטיקה>עדשות מגע
עדשות מגע
אם אתם מחפשים עדשות מגע, אתם בכתובת הנכונה, כאן תוכלו למצוא היצע מגוון של עדשות מגע יומיות, שבועיות וחודשיות – מבית המותגים המובילים בשוק.
מוזמנים לעיין בהיצע האפשרויות ולבחור בעדשות אשר יענו על מלוא הצרכים והדרישות.


עדשות מגע מהוות כתחליף אסטטי (ויש שיאמרו גם נוח במיוחד) למשקפי ראיה, כאשר, מי שמשתמש בהם, יכול להימנע מהתלות אשר טמונה בהרכבת משקפיים.
כידוע, לא מעט אנשים, בעיקר בגילאים צעירים, לא אוהבים את הרעיון שבהרכבת משקפיים ואת הנראות שלהם ולכן, מעבר לעדשות מגע, יכול לעלות במידה רבה את הביטחון העצמי שלהם וכמובן, גם להקל עליהם בביצוע של פעולות שונות – כמו פעולות ספורטיביות.
מעבר לכך, המעבר לעדשות, מונע מצבים של אובדן המשקפיים.
כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות אשר טמונים בעדשות מגע, קיימת חשיבות גבוהה לבחור אותן בקפידה ולהתאים אותן לדרישות ולצרכים הפרטניים של המשתמשים.
דגשים חשובים בבחירת עדשות מגע
בהליך בחירת עדשות מגע, קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש על מספר פרמטרים ובין היתר:
  • העדפות – אחד ההבדלים המהותיים בין הסוגים שונים של עדשות מגע, בא לידי ביטוי בתדירות הנדרשת להחלפה – ניתן למצוא עדשות דו - שבועיות, עדשות חודשיות, עדשות יומיות ועוד..
    אפשרות נוספת היא לבחור עדשות מגע קבועות – אשר משמשות לתקופת זמן ארוכה של בין שנה לשנה וחצי.
  • סוגי עדשות – כל מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם עדשות המגע, יגלה סוגים שונים של עדשות ובין היתר: עדשות רכות, עדשות קשות, עדשות דו מוקדיות ועוד.. בכדי לדעת אלו מסוגי העדשות מתאים ביותר, יש לבצע בדיקה אצל אופטומטריסט מורשה.
  • המותג מאחורי העדשות – כדאי לבדוק מי המותג אשר עומד מאחורי העדשות ולוודא שמדובר אשר נחשב לבעל שם בתחום זה.
  • בקשות מיוחדות – ישנן עדשות עם תכונות מיוחדות כמו לדוגמא, עדשות צבע, כך שאם קיימות בקשות שכאלו, כדאי לוודא שהעדשות הנבחרות אכן יכולות לספק מענה עליהן.
הבנת מלוא הדרישות והצרכים מאותן עדשות וכמובן, קבלת ייעוץ מאופטומטריסט או מרופא עיניים, יאפשרו לבחור בסופו של דבר את העדשות האופטימאליות – וכיום, כשהיצע האפשרויות הוא כה גדול ומגוון, אין שום סיבה להתפשר על פחות מכך.

הזמנה פשוטה ומהירה
כיום, בעידן האינטרנט קיימת אפשרות להזמין עדשות מגע באמצעות לחיצה פשוטה על מספר כפתורים – כאשר, העדשות הנבחרות, יגיעו בתוך זמן קצר עד אליכם הביתה.
אז כאמור, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעיין באפשרויות, לקרוא את המידע והתכונות, לבצע הזמנה ובתוך מספר ימים העדשות יגיעו עד אליכם.
 
 
יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp