אורטופדיה אקופארם - ecopharm
התחבר | משתמש חדש | אורח/ת
0 איקון התחברות למערכת
                ראשי   יצירת קשר   מדיניות משלוחים   תנאי שימוש   החזרות וביטולים 

אורטופדיה

אורתופדיה
כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים ועזרים אורטופדיים, אשר בכוחם לספק מענה על מגוון רחב של בעיות אורטופדיות שונות.
יש לא מעט אביזרים אשר יכולים להיכנס לקטגוריה של מוצרי אורתופדיה ובין היתר: מדרסים, גרבי לחץ, חגורות גב, מגיני ברכיים, מגיני צוואר והרשימה עוד ארוכה.
כמובן, שלפני שניגשים לבחירת האביזרים המתאימים, חשוב להבין את מלוא הדרישות והצרכים – כאשר, הבחירה אמורה להיות במוצרים אשר בכוחם להעניק את המענה הטוב ביותר על הכאבים או על הבעיה האורטופדית איתה מתמודדים.
מכיוון שלאביזרים אורטופדיים יש תפקיד חשוב – עליהם לספק תמיכה טובה ונכונה לאזורי הגוף הרלוונטיים. קיימת חשיבות גבוהה לוודא שהאביזרים הנבחרים, הינם איכותיים, לקרוא את כל התכונות והמידע לגביהם ולא לשכוח לשים לב גם לבחירת מוצר במידה המתאימה – לרוב, מוצרים אלו מגיעים במידות שונות.
בכדי לסייע לכם בבחירה הנכונה, קיימת חשיבות גבוהה להכיר תחילה את האביזרים האורטופדיים הבולטים ואת השימושים שלהם ובין היתר:

 
 • גרביים אלסטיות – אשר מהוות כפתרון יעיל עבור אנשים אשר עומדים באופן ממושך, אנשים המתמודדים עם קרישת יתר של הדם, נשים בהריון, אנשים הסובלים מדליות ועוד.. – כאשר, יש לבחור בגרביים אשר יספקו את המענה הטוב ביותר לסיבה בגינה עולה הצורך בהם מלכתחילה.
    
 • חגורות גב – בכוחן של חגורות גב להקל במידה רבה על כאבי גב תחתון. קיימים סוגים שונים של חגורות גב כמו חגורת גב אורטופדית, חגורת גב אקטיבית ועוד.. כאשר, היכרות עם האפשרויות תאפשר לבחור את המוצר המתאים ביותר.
   
 • מגני צוואר – מיועדים לקיבוע הצוואר והצורך בהם יכול לעלות בעיקר אחרי ניתוח או חבלה. קיימים סוגים שונים של מגני צוואר, אשר מיועדים למטרות שונות – לכן, כדאי להתאים את האביזר לסוג הפגיעה.
   
 • מדרסים – מדרסים יכולים לשמש למטרות שונות ובין היתר, למקרים בהם הנעליים אינן נוחות, לתיקון זווית הדריכה, למניעת מוקדי לחץ בכף הרגל ועוד.. קיימים מדרסים ייעודיים לספורטאים, מדרסים לחיילים, מדרסים לחולי סוכרת ועוד – כאשר ההמלצה היא להקפיד ולבחור מתוך המבחר, את המדרסים אשר יענו בצורה הטובה ביותר על הסיבה בגינה עולה הצורך בהם מלכתחילה.
   
היצע האביזרים האורטופדיים הינו עוד רחב ומגוון, כאשר, ההמלצה היא כמובן, לערוך היכרות עם כמה שיותר מהאפשרויות המוצעות, להתמקד בתכונות השונות של כל מוצר ולבצע בסופו של דבר את הבחירה הטובה והנכונה ביותר.
 
אם גם אתם מעוניינים באביזרים או עזרים אורתופדיים, מכל סוג ועבור כל מטרה ולא מעוניינים להתפשר על פחות מהטוב והאיכותי ביותר אותו תוכלו לקבל (ואין סיבה שתתפשרו על פחות מכך), מוזמנים לעיין בהיצע האפשרויות ולבחור את אלו אשר יענו על דרישותיכם וצרכיכם בצורה האופטימאלית.
 
 
 
יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp