דרמוקוסמטיקה אקופארם - ecopharm
התחבר | משתמש חדש | אורח/ת
0 איקון התחברות למערכת
                ראשי   יצירת קשר   מדיניות משלוחים   תנאי שימוש   החזרות וביטולים 

דרמוקוסמטיקה

ראשי >טיפוח>דרמוקוסמטיקה
דרמוקוסמטיקה
כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי דרמוקוסמטיקה איכותיים, מבית המותגים המובילים, אשר עברו ניסויים קליניים מקדימים ובדיקות רפואיות ובכוחם לספק פתרונות למגוון רחב של בעיות עור.
דרמו – קוסמטיקה, משלב בתוכו 2 מילים: את המילה קוסמטיקה עם המילה דרמטולוגיה שהיא רפואת עור. השילוב בין 2 המילים הללו, מעיד במידה רבה על מהותו של המושג - כאשר, מדובר בתחום בקוסמטיקה, אשר ייעודו לסייע במתן פתרונות לבעיות עור שונות כמו: פריחות, אדמומיות, קשקשים ועוד..
התכשירים אשר משתייכים לקטגוריה, הינם בעלי תכונות רפואיות ובכוחן לסייע בטיפול בבעיות עור שונות – יחד עם זאת, אין צורך במרשם רופא או בשירות של רוקח על מנת לקנות אותם, מכיוון שאין מדובר בתרופות.
מוצרים אשר משתייכים לדרמוקוסמטיקה יכללו לרוב פחות מרכיבים בהשוואה למוצרי הטיפוח והקוסמטיקה הרגילים. בנוסף, הריחות שלהם יכולים להיות פחות מזמינים - אך האיכות שלהם והתועלת אותה ניתן להפיק מהם תהיה לרוב גבוהה יותר, ממה שניתן להפיק משימוש בתכשירי טיפוח סטנדרים.
מוצרים אלו עוברים כאמור, שורה של מחקרים קליניים מחמירים וברוב המקרים, מדובר במוצרים אשר גם נוסו בפועל על אנשים - ובעיקר על כאלו בעלי עור רגיש או כאלו המתמודדים עם בעיות העור שהתכשיר מבקש לפתור.
כמובן, שמוצרי דרמוקוסמטיקה שונים אלו מאלו ולכן, בהליך בחירת המוצרים, קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש על פרמטרים כמו: מי המותג אשר עומד מאחורי המוצרים (ומה השם והמוניטין שלו בתחום), מהי רשימת הרכיבים במוצרים, הטכנולוגיות עליהן הם מבוססים, היכן הם יוצרו ואלו בדיקות הם עברו – כמו גם אלו אישורים הם קיבלו. ככל שמתעמקים בפרטים ובוחרים את המוצרים בצורה שהיא יותר קפדנית, כך יעלו הסיכויים להיות שבעי רצון מתועלות התכשיר.
כמובן, שטווח המחירים של התכשירים הינו גבוה (במקרים רבים, המחיר יהיה גבוה יותר מזה של תכשירים "רגילים"), לכן, גם לגובה התקציב אשר יוקצה למטרה יכולה להיות השפעה על הבחירה – יחד עם זאת, לעיתים שווה לשלם יותר בכדי ליהנות מתוצאות שהינן טובות ומספקות יותר.
בסופו של דבר, אחד מהפרמטרים החשובים והמשפיעים ביותר על בחירה במוצרי טיפוח מקטגוריית דרמוקוסמטיקה, הוא כמובן, המטרה בגינה עולה הצורך באותם התכשירים.
כך שאם לדוגמא, המטרה היא לבחור בתכשיר שהוא אנטי אייג'ינג על מנת ליהנות מעור פנים צעיר וזוהר יותר, קיימת חשיבות גבוהה להתמקד אך ורק בתכשירים הרלוונטיים למטרה ובשלב הבא, כמובן, להתמקד בכל שאר הפרמטרים אשר יכולה להיות להם השפעה על הבחירה.
לא משנה אילו מוצרי טיפוח מקטגוריית דרמוקסמטיקה אתם מחפשים, כאן תוכלו למצוא מענה על מלוא הדרישות והצרכים, לבצע הזמנה ובתוך זמן קצר לקבל את המוצרים עד אליכם.
 
יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp